Wędrówki z psem po górach:

Generator Dzikości

Kisiel nad morzem? Podziwianie nieba w Pieninach? A może rozmowa z lokalsem co najmniej 200km stąd? Dlaczego nie uczynić by z tego jednego z głównych celów kolejnej podróży?

Przed Tobą Generator Dzikości - unikalne narzędzie, które pół żartem a pół serio podpowie Ci gdzie szukać następnej przygody. Po prostu kliknij pomarańczowy przycisk i obudź swoją dzikość w sercu! Tak, możesz klikać dowolną ilość razy!

Co chcesz Co chcesz Zjedz budyń Zjedz kisiel Wypij herbatę Wypij kawę Wdrap się na wieżę widokową Znajdź zabytek Zdobądź najniższy szczyt Zdobądź najwyższy szczyt Zanocuj w namiocie Zanocuj w schronisku Zjedz szarlotkę Zjedz naleśniki Podziwiaj niebo Znajdź jezioro Wybierz się na wschód słońca Wybierz się na zachód słońca Bezpiecznie rozpal ognisko Wyślij pocztówkę Znajdź źródło rzeki Zagadaj lokalsa Zbierz kilka śmieci Oglądaj perseidy Odszukaj jaskinię Wyślij list Chodź boso Namaluj krajobraz
gdzie chcesz gdzie chcesz w Górach Świętokrzyskich w Tatrach w Pieninach w Beskidzie Śląskim w Beskidzie Małym w Beskidzie Makowskim w Beskidzie Żywieckim w Beskidzie Wyspowym w Beskidzie Sądeckim w Beskidzie Niskim w Bieszczadach w Gorcach w Karkonoszach w Górach Izerskich w Górach Kaczawskich w Rudawach Janowickich w Górach Wałbrzyskich w Górach Kamiennych w Górach Sowich w Górach Bardzkich w Górach Stołowych w Górach Bystrzyckich w Górach Orlickich w Masywie Śnieżnika w Górach Bialskich w Górach Złotych w Górach Opawskich na Babiej Górze na Śnieżce na Śnieżniku na Radziejowej na Rudawcu na Ślęży na Szczelińcu Wielkim na Lackowej na Skrzycznem gdzieś nad morzem gdzieś w górach co najmniej 200km stąd co najmniej 25km stąd co najmniej 75km stąd co najmniej 400km stąd w dolnośląskim gdzieś na północy gdzieś na wschodzie gdzieś na południu gdzieś na zachodzie w jakiejś stolicy w mieście na literę D w mieście na literę R w mieście na literę N w mieście na literę Z z kimś bliskim z kimś obcym z przyjacielem w samotności w małopolsce w podkarpackim w lubelskim w zachodniopomorskim

...no chyba, że się nie da. Jeśli trafisz na jakiś absurdalny pomysł na przygodę (np. "Znajdź jezioro na Śnieżce" xD) zrób screena i wyślij mi na Instagramie albo wstaw na stories i oznacz @dzikoscwsercu. Pośmiejmy się razem, bo nawet nie zamierzam tego poprawiać.

Jedziesz zrealizować pomysł z Generatora Dzikości? Wrzuć fotę i oznacz @dzikoscwsercu. Pokaż, że masz dzikość w sercu!

A jeśli masz pomysły na opcje, które mogłabym dodać do puli - pisz śmiało! Chętnie będę rozwijać ten generator z Waszą pomocą.

Jesteś tu nowy?

Rozgość się i zajrzyj tutaj:

Więcej Dzikości?